ŚCIANKI I DRZWI STALOWO-SZKLANE

Ścianki oraz drzwi loftowe, stały się bardzo popularnym rozwiązaniem we wnętrzach. Spełniają nie tylko funkcję praktyczną, oddzielając pomieszczenia, ale również estetyczną – nadają wnętrzom charakteru. Możemy wydzielić dzięki nim przestrzeń, nie tracąc przy tym światła.

Jako producent staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów, nadając ściankom i drzwiom różne formy i kształty, aby idealnie wkomponowały się we wnętrze. Możliwości jest ogrom: Stalowe elementy malujemy proszkowo, wcześniej je piaskując i zabezpieczając podkładem antykorozyjnym, dlatego mogą zostać pomalowane w dowolnym kolorze z palety RAL jak i w odcieniach złotego. Duży wybór jest również w szkle. Standardowo stosujemy szkło bezpieczne tzw. klejone – w przypadku uszkodzenia, mamy pewność, że nie rozkruszy się na drobne kawałki, stanowiąc zagrożenie dla zdrowia. Jednak na życzenie klienta możemy zastosować dowolny rodzaj szkła czy lutro.

Poniżej przedstawimy przykładowe wzory oraz rodzaje szkła.

Każdy nasz produkt tworzymy pod indywidualne zamówienie, poprzedzając je precyzyjnym pomiarem i omówieniem szczegółów z klientem. Jakość produktów jak i zadowolenie inwestora są dla nas priorytetowe.

Szkło bezpieczne 33.1

Szkło bezpieczne mleczne 33.1

Szkło bezpieczne grafitowe 33.1

Szkło bezpieczne dymione 33.1

Szkło ornamentowe lub flutes

Lustro


TRADYCYJNE ZAWIASY SPAWANE

ZAWIASY PIWOT

DRZWI PRZESUWNE

DRZWI HARMONIJKOWE